kontener TK 300 TK 300 i jego funkcje

kontener TK 300 samowyładowczy TK 300 posiada podwójny system wyładowczy, zapewniający bezpieczeństwo użytkownika. Koleba  oczyszczona jest w procesie śrutowania, a następnie nałożona zostaje na niego podwójna warstwa farby w kolorze niebieskim, bądź na zamówienie klienta, w wybranym z palety RAL. Proszę o podanie w informacjach dodatkowych wybrany przez Państwa ewentualny inny kolor (trzeba doliczyć czas oczekiwania na zamówienie w innym kolorze niż posiadamy na magazynie) w innym przypadku wysyłamy dostępny kolor. kontener TK 300 wykonany z blachy o grubości 3 mm i ma pojemność 300 L (0,3 m3).

Blacha malowana jest na kolor niebieski (standardowy), jednakże jest możliwość wykonania malowania na życzenie klienta w dowolnym kolorze dostępnym na palecie RAL. kontener TK 300 nasz jest malowany proszkowo w 100% z każdej strony mocną farbą.

Na życzenie klienta kontener TK 300 / koleba może być wykonany ze stali kwasoodpornej

Celem nadrzędnym naszych produktów jest bezpieczeństwo użytkownika. kontener TK 300 / koleba posiada podwójny system wyładowczy, który ma na celu zmaksymalizowanie bezpieczeństwa pracy.

Dla zwiększenia komfortu użytkowania oferowanego sprzętu posiadamy na życzenie klienta dodatkowe wyposażenie, np. takie jak kółka ułatwiające przemieszanie kontener TK 300a / koleby bez użycia wózka widłowego.

Nasze kontener TK 300 posiadają dużo więcej systemów poprawiających jakość i wygodę pracy, o których bardzo chętnie opowiem osobiście ,zapraszam do kontaktu!

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli mają Państwo inne wymagania co do naszych produktów to prosimy o kontakt, postaramy się zrobić taki kontener TK 300!

Wysyłamy nasz kontener TK 300 samowyładowcze / koleby w każdą część Polski jak i za granice!

Ze względu na ciągłą sprzedaż zewnętrzną przed zakupem prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności towaru na magazynie, jeśli będziemy mieli szukany przez Państwa towar na stanie, wysyłka będzie natychmiastowa!

Najlepszy kontener TK 300 w mieście

Oferuję kontener TK 300 samowyładowczy/kołyskę o pojemności od 300 do 4000 litrów na złom i innego rodzaju odpady.

Na tej aukcji sprzedajemy kolebę/pojemnik uchylny o pojemności 300 L.

kontener TK 300 posiadają podwójny system samowyładowczy:

– pierwszą możliwością otwarcia blokady przechyłu pojemnika jest rączka zamontowana przy pojemniku (możliwość podpięcia linki do otwierania pojemnika bez konieczności opuszczania wózka widłowego przez operatora)

– druga możliwość to otwarcie kontener TK 300 przy pomocy zbijaka zainstalowanego z przodu kontener TK 300 (operator nie musi wychodzić z wózka widłowego)

Produkujemy również inne kontener TK 300y z otwieranym dnem, szufle mechaniczne, łyżki hydrauliczne, pługi oraz kontener TK 300y typu KP!