Czym są szkolenia online?

Szkolenia online to zajęcia, w których uczestniczysz na zasadach niemal identycznych, jak w przypadku standardowych, stacjonarnych szkoleń. Główną różnicą jest fakt, że trener – prowadzący szkolenie – jest na ogół w innym miejscu niż jego uczestnicy. Właściwie nic nie stoi tu na przeszkodzie, by każdy z jego uczestników był w zupełnie innym miejscu.
Osoby uczestniczące w szkoleniu łączą się ze sobą za pomocą środków komunikacji takich jak komunikatory lub specjalnie dedykowane programy, dzięki którym mogą widzieć nie tylko prowadzącego szkolenie, ale i siebie nawzajem. Uczestnicy nie tylko widzą trenera, ale też wchodzą z nim w żywe interakcje i ćwiczą pod jego okiem, a trener rozwiązuje ich problemy, omawia ćwiczenia i udziela informacji zwrotnych.

Co różni szkolenie online od wykładu na TEDx lub YouTubie?

Wykłady dostępne online są jednokierunkowe – oglądasz to, co zostało zarejestrowane, a interakcja ogranicza się na ogół do napisania komentarza lub maila – i oczekiwania na odpowiedź. W trakcie szkolenia online w każdej chwili możesz zapytać trenera o to, co Cię interesuje i uzyskać odpowiedź w czasie rzeczywistym. Poza tym w trakcie każdego szkolenia w TRAININGS.PL (również szkolenia online) to Ty jesteś w centrum uwagi, to do Twoich problemów i pytań odnosi się trener i to Ty ćwiczysz pod jego okiem sposoby poradzenia sobie w przyszłości z sytuacjami, które są dla Ciebie kłopotliwe.

Ile osób uczestniczy szkoleniu online?

Grupa szkoleniowa liczy – w zależności od szkolenia – maksymalnie 8-10 osób (choć może być mniejsza – wszystko zależy od tego, ile osób zapisze się na trening). Wynika to z chęci zapewnienia komfortu wszystkim biorącym udział w szkoleniu. Każdy uczestnik chce, by zajęcia odnosiły się do problemów, które jego dotyczą i które on chce rozwiązać. A to zapewniają małe, kameralne grupy i trenerzy, którzy mogą w nich poświęcić uwagę każdemu.

Czy w ramach usługi otrzymam materiały szkoleniowe i certyfikat?

Oczywiście. Materiały szkoleniowe uczestnicy otrzymują w formacie PDF jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia, dzięki czemu mogą się z nimi spokojnie zapoznać. Certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu przesyłane są pocztą tradycyjną na adres wskazany przez uczestnika.

Jaki jest koszt udziału w szkoleniu online?

Znacznie niższy niż w szkoleniu tradycyjnym. Na przykład udział w szkoleniach online z zakresu technik sprzedaży nieruchomości realizowanych w TRAININGS.PL kosztuje dokładnie połowę mniej niż udział w tradycyjnym szkoleniu z tej tematyki. Koszt może zależeć również od liczby osób, które będą uczestniczyć w szkoleniu z jednej firmy lub instytucji oraz od charakteru szkolenia (otwarte vs. zamknięte). Przeważnie jest on jednak przynajmniej 50% niższy niż w przypadku szkoleń stacjonalrnych.

Jak się zapisać?

Najlepiej wysyłając maila na adres biuro@trainings.pl lub dzwoniąc pod numer +48 695 554 230.