Centrum TRAININGS.PL to firma szkoleniowo-doradcza, specjalizująca się w edukacji sprzedawców i managerów. Zajmuje się organizacją szkoleń otwartych i zamkniętych oraz doradztwem w zakresie marketingu, wizerunku w mediach, SEO, pozyskiwania pracowników sprzedaży oraz tworzenia i wdrażania systemów motywacyjnych dla działów handlowych.

Działalność TRAININGS.PL koncentruje się przede wszystkim usługach skierowanych do branży deweloperskiej, firm produkcyjnych, przedsiębiorstw handlowo i instytucji publicznych.

Założycielem i właścicielem firmy jest Tomasz Łysakowski, trener biznesu specjalizujący się w szkoleniach handlowców i managerów, ekspert w zakresie psychologii i marketingu w programach radiowych i telewizyjnych, od 2011 trenujący sprzedawców wiodących firm na rynku deweloperskim.

Firma cechuje się elastycznością w zakresie tworzenia i dostosowywania indywidualnych schematów i programów szkoleniowych. Za każdym razem przygotowujemy projekty dopasowane do potrzeb i oczekiwań konkretnej grupy szkoleniowej. Czas trwania treningów oraz ich szczegółowa zawartość merytoryczna jest uzgadniana indywidualnie, w zależności od potrzeb Zleceniodawcy.

Zapraszamy do kontaktu.